top of page
M onika & Jiří

"děkujeme za přichystání nezapomenutelného dne. "

N ikola & Roman

"V hotelu U Loubů na Třech Studních jsme měli jak svatební obřad, tak hostinu. Všechno bylo perfektně nachystáno, o veškerou výzdobu se postarali majitelé hotelu a udělali vše tak, jak jsme si přáli a se vším nám vyšli vstříc. Jídlo podávané na hostině bylo vynikající a lahodilo jak oku, tak ústům. Personál byl milý, vstřícný a velmi profesionální. Po oslavě jsme využili i příjemné ubytování. Celkově jsme byli nad míru spokojeni a vřele doporučujeme. "

Veronika & Lukáš

"Pro náš velký den jsme si vybrali hotel U Loubů. Musím říct, že jsme byli nadmíru spokojeni. Se vším, co jsme chtěli, nám vedení hotelu vyšlo vstříc. Na oběd jsme dle přání měli knedlíčkovou polévku a svíčkovou a všem hostům moc chutnalo. Odpolední raut i grilování bylo výtečné, chuťovky přepychové a všeho bylo dostatek. Obsluha se během dne nezastavila a tímto bychom chtěli všem zaměstnancům hotelu poděkovat za plné nasazení a radostný průběh dne.."

Lucie & Pavel

"Výběr hotelu U Loubů jako místa konání našeho Velkého dne považujeme za skvělé rozhodnutí. Organizace, výzdoba, svatební tabule a vše související s naší svatbou bylo bezchybné. Personál hotelu nám poskytl naprosto prvotřídní servis, kuchyně byla výborná a náš prožitek umocnilo i krásné prostředí hotelové zahrady a okolí."

Michaela & Miloslav

"Svatbu v hotelu u Loubů jsme si opravdu užili. Již od počátečních příprav jsme věděli, že jsme vybrali správný hotel. Majitelé Halvovi s námi jednali vstřícně a velice ohleduplně, vzhledem k naší nervozitě z dne D :-D. Velká chvála patří personálu, jak za barem, tak také v kuchyni. Obsluha zvládla bezmála sto svatebčanů na výbornou. A mimořádné dík patří mistrům v kuchyni, kteří připravili jak výborné svatební menu, tak bezkonkurenční večerní raut. Všechny děti byly nadšené z čokoládové fontány. Někteří si odnášeli zbytečky na svatebních košilích a šatičkách. Na názor rodičů jsme se neptali :-) Krásná zimní zahrada byla vhodná pro usídlení kapely a tanec. Restaurace byla nazdobená ve stylu a barvě přesně podle našich představ. Naše svatební noc byla v hotelovém pokoji. Pokoj krásně nazdobený a čistý. Možnost přespat mělo i pár svatebčanů, od kterých jsme neslyšeli nic jiného, jen samou chválu. A velké + patří snídani, která už na nás ráno čekala :-)

My s manželem i ostatními svatebčany chválíme  a samozřejmě se těšíme na další návštěvu."

WD M&P 23.6  (149).jpg
Míša aPetr

"děkujeme celému týmu hotelu u loubů za připravení svatby přesně podle našich představ, v novém obřadním altánku se skvelým zázemím."

Nikol a Harry

"obřad i svatba probíhala v areálu hotelu u loubů, na novém obřadním místě."

DSC_0463.jpg
ManželéMichalovi

"Hotel U Loubů je velice příjemné místo, s dokonalými přírodními zátišími, ideálními mimo jiné i pro svatební hostinu. Možností pro zabavení hostů nabízí nespočet, což vykouzlí nezapomenutelné vzpomínky. S cataringem a personálem jsme byli spokojeni a můžeme vřele doporučit."

Manželé  Synkovi

"Na svatbu ve Třech studních máme krásné vzpomínky, a to nejen na hluboké dojmy z našeho svatebního dne. Restauraci U Loubů jsme si vybrali především kvůli dostatečně velké kapacitě pro velkou svatební hostinu, hezkému místu a okolní přírodě. Během přípravy na svatební hostinu jsme ocenili vstřícné chování vedení restaurace."

svatba-255.jpg

"Pro naši svatební hostinu jsme si vybrali hotel U Loubů. Už při prvním setkání nás oslovil přístup manželů Halvových, kteří nám rádi a trpělivě poradili jak s výběrem pokrmů, tak i s celou organizací našeho velkého dne. S jejich pomocí jsme prošli referenční fotoalbum, sestavili jídelníček a nastavili harmonogram celého dne. Svatební sál byl nachystán v dost velkém předstihu a v předvečer našeho dne jsme mohli v klidu provést estetické úpravy jako zasedací pořádek a přípravy pro svatební hry. Zimní zahradu jsme využili jako místo pro malou kapelu a o prostor k tančení také nebylo nouze. Jelikož nás zastihlo krásné počasí, využili jsme i letní posezení pod pergolou a po krátkém deštíku jsme navštívili upravenou zahradu a pořídili zde krásné fotografie. V náš velký den nás pan Halva i s personálem přivítali na prahu hotelu i s přípitkem, pronesl krátkou, ale výstižnou a přátelsky pojatou řeč a nic nebránilo propuknutí svatební zábavy. Tabule byla připravena na výbornou, podávané pokrmy byly směsí kulinářského i estetického zážitku, který nám později chválili i svatební hosté. Žádný z našich pozvaných netrpěl nedostatkem. Personál byl milý a vstřícný a žádná naše prosba nezůstala nevyslyšena. K naší svatební noci i k ubytování vzdálenějších hostů jsme využili nabízené pokoje. Vybavení pokojů jako i restaurace je moderní a je pojato lehce a útulně. Pokud zvažujete i Vy uskutečnit Váš vysněný den v hotelu U Loubů, nemůžeme jinak, než Vám jej vřele doporučit. Tímto chceme všem od Loubů poděkovat za příjemné chvíle, cítili jsme se zde jako doma." S pozdravem manželé Novákovi

ManželéNovákovi
bottom of page